Serietabell Trial SM (01. Senior Röd, 02. Senior Blå, 03. Senior Grön, 04. Senior Vit, 05. Junior Blå, 06. Junior Grön, 07. Junior Vit, 08. Ungdom Grön, 09. Ungdom Vit, Trial SM Junior, Trial SM Senior, Trial SM Ungdom)
Tillbaka Skriv ut
select

Visa publikstatistik
Mer detaljerad information angående kolumnernas innehåll visas genom att hålla musen över rubrikerna. På de kolumner som utgör ett resultat kan man klicka på rubriken för att se enbart den deltävlingens resultat.
Pl#FörareKlubbTeamFabrikatNatKinna SM1Kungsbacka TK SM2Ale TK SM3Finspongs TC SM4Tiger MK SM5Partille TK SM6S:a
139 Linus Sandberg Kungsbacka TK TRS SE 505050505047297
238 Kasper Riedel Kinna MK Vertigo SE 474747474545278
340 Lewis Timothy-Nyberg Ale TK Beta 125 Factory SE 454545454343266
436 Johan Nilsson Sotenäs TC TRS SE 394038414041239
560 Noel Johansson Kinna MK GasGas SE 383637403940230
637 Alex Overby Midtjysk Trial Sport Beta DK 434343 4750226
759 Wilmer Guvander Tiger MK Beta SE 373536383839223
865 Didrik Peterson Kinna MK Beta SE 293233353735201
966 Erik Strandborg Kungsbacka TK Beta SE 36373539 37184
1062 Felix Lans Sotenäs TC GasGas SE 272729333531182
1157 Felix Danielsson Sotenäs TC Beta SE 34313434 33166
1235 Felix Wallstedt Sotenäs TC GasGas SE 41414043  165
1361 Anton Jonsson Sotenäs TC Beta SE 333431 3630164
1463 Emil Levinsson Ale TK GasGas SE 24293236 38159
1567 Oskar Svensson Kinna MK TRS SE 30252732 29143
1664 Lucas Mårtensson Hillareds TC Sherco SE 3233 37 32134
1758 Melker Eriksson Ale TK GasGas SE 312830  34123
1837 Emil Svensson Kinna MK TRS SE 403941   120
1968 Hugo Warenius FMCK Borås Beta SE 35380  36109
2071 Alexander Wallstedt Sotenäs TC GasGas SE 283028   86
2139 Viktor Solax FMCK Umeå Beta SE   39 41 80
2296 Axel Andersson Sotenäs TC Beta SE     332760
2356 Lucas Berggren Tiger MK TRS SE 25  31 056
2463 Erik Wickström Kungsbacka TK GasGas SE 26260   52
2597 Konsta Haapanen Finland GasGas FI     34 34
2698 Olle Landby Sme Motorklubb Beta SE     32 32
2798 Lucas Hammarvik Partille Trialklubb GasGas SE      2828
2897 Lukas Gimfalk Partille Trialklubb GasGas SE      2626
2986 Casper Källberg Ale TK Scorpa SE   26   26
3064 Gabriel Frick Rydén Kungsbacka TK TRS SE 0240   24
3163 Axel Gerle Partille Trialklubb GasGas SE  0    0
3191 Henrik Högfors Ale TK GasGas SE  0    0

  • English (United States), English (United States)
  • svenska (Sverige), Swedish (Sweden)