Serietabell Knobby Swedish Enduro Championship 2020 (JSM 1, JSM 2, Knobby Swedish Enduro Cup, SM 1, SM 2, SM 3, SM Damer, VRM 1, VRM 2)
Tillbaka Skriv ut
select

Visa publikstatistik
Mer detaljerad information angående kolumnernas innehåll visas genom att hålla musen över rubrikerna. På de kolumner som utgör ett resultat kan man klicka på rubriken för att se enbart den deltävlingens resultat.
Pl#FörareKlubbTeamFabrikatNatDelt. 1Delt. 2S:a
115 Marcus Adielsson Tibro MKCEC RACINGYamaha SE 202040
213 Calle. Johansson Karlskoga EKTeam Triple OneKTM SE 151732
346 Edvin Hamnäs Linköpings MSTeam Bloms MX RacingHusqvarna SE 171532
469 David Kadestam Göta MSJE68/KTM Racing TeamKTM SE 131326
5365 Arvid Modin Botkyrka MK Yamaha SE 111021
6302 Nisse Bengtsson FMCK SkövdeCEC RACINGHusqvarna SE 81119
745 Petter Wennerlund Tranås MSWennerlund ByggKTM SE 10818
8322 Kalle Körner Björk SMK Värnamo Husqvarna SE 7714
9178 Adam Fast SMK Vingåker KTM SE 2911
10321 Marcus Eisner FMCK SkövdeCEC RACINGHusqvarna SE 5611
1138 Olle Wennerlund Tranås MSWennerlund ByggKTM SE 909
12368 Emil Carell FMCK MalmöJE68/KTM Racing TeamKTM SE 358
13323 Olle Häger Kilsbergens Motorklubb Husqvarna SE 448
14303 Lukas Wärn Göta MSKarlströms Motor/EMX RacingKTM SE 606
15114 Carl Andersson FMCK SkövdePRO CIRCUIT Team Sweden/StombergsRacingKTM SE 033
16349 Leo Aaltonen Åsätra MK Husqvarna SE 022
17211 Anton Rosendal SMK GävleTeam Lingvalls Motor ABKTM SE 011
18137 Sebastian Strålin Laxå MK KTM SE 101
1919 Alex Walton ACU Yamaha GB 000
19311 Alexander Karlsson Götene MK KTM SE 000
19236 Alfons Andersson SMK GävleTeam Lingvalls Motor ABKTM SE 000
19337 Alfred Sundgren Götene MKPRO CIRCUIT Team Sweden/A-MotoKTM SE 000
19145 Dennis Henberg Hjo MK Sherco SE 000
19299 Emil Rosenquist SMK Kolmården KTM SE 000
19363 Erik Österberg Göta MS Kawasaki SE 000
19367 Joakim Fransson SMK VingåkerMC Sport Racing TeamHusqvarna SE 000
1994 Joakim Pettersson Göta MS KTM SE 000
19  Kalle Hindström Tibro MK KTM SE 0 0
19310 Karl Bengtsson SMK Dala Falun KTM SE 000
19353 Lukas Rönning Försvarsmaktens EK Yamaha SE 000
19128 Lukas Zander FMCK Skövde Sherco SE 000
19215 Marcus Moilanen Göta MS Husqvarna SE 000
19229 Oscar Olsson Örbyhus MCKTeam SwemcoKTM SE 000
19165 Sebastian Cederbrant Norra Gotlands MHF-Ungdom KTM SE 000
19222 Viktor Eriksson Västerås MKTeam SERKTM SE 000

  • English (United States), English (United States)
  • svenska (Sverige), Swedish (Sweden)